Serwis znalezionych haseł
aaaaninue portalaaaa . Spankingiem interesuje się juz od dawna, choć w dziecinstwie nigdy nie dostałam lania od rodziców, choc nie ukrywam cz ęsto ich prowokowałam


. w końcu za którymś razem odpowiedziałam, że chyba rzeczywiście powinnam dostać lanie. i tak się stało. Potem wzajemnie w ten sposób się. Co robić, żeby włosy szybciej rosły, co robić w życiu, co robic zeby schudnac, Co robić boli mnie dupa bo dostałam lanie?Zastanawia mnie to, bo ja sama raz w życiu dostałam lanie, i było super bo poskutkowało, i już potem byłam grzeczną córunią. Mój znajomy mówi, że właśnie.Mikołaj widać uznał, że dziewczyny były niegrzeczne więc muszą dostać lanie. Spoglądałyśmy na siebie z Martą trochę onieśmielone, a trochę zaciekawione.. Nigdy w życiu nie dostałam lania, jedynie klapsy od znajomych na urodzinach: Ale od rodziców i paskiem takiego porządnego lania nigdy nie.Chyba trochę za długo trzymałam, bo termometr pękł i dostałam lanie. w szkole pani mówi, że wyglądam teraz jak prawdziwa szlachcianka albo jak babcia.


Jak miałem dostać lanie od ojca to trzęsłem tyłkiem ze strachu. Zastanawiam. Ja raz w zyciu dostałam lanie od ojca (takie normalne gola reka nie zadnym
. Dostałam takie lanie, że na tyłku nie mogłam siedzieć przez tydzień. Jeszcze wtedy mieszkał z nami mój ojciec. Dostałam lanie kablem. Ja nigdy nie dostałam lania i szczerze powiedziwaszy jestem ciekawa jak to jest. Myslę, ze nie dalabym sobie go sprawic-zbyt wygadana. Wtedy Pan m mnie uwolnił i dostałam pierwsze lanie za to co miałam nazbierane wcześniej i za te fochy teraz. Później kazał się ubrać, zostawić obrożę na szyi

  • . Próbowałam wyjaśnić i przeprosić, na co Adam spokojnie powiedział, że aby mnie nauczyć poszanowania dla innych i ich czasu, dostanę lanie.
  • . Moja twarz zostala przycisnieta do samochodu i dostałam takie lanie, ze pod koniec moja pupa ocierała się gdzies w okolicach ziemi tak się.
  • Śmieję się, że kilka razy dostałam lanie, ale nie żałuję. Co prawda zgadzam się z tym, że dzieci bić nie wolno, i sama swojej córki nigdy nie uderzyłam,
  • . Dostałam lanie jak zasłużyłam. Nie bez powodu zatem. i teraz z perspektywy czasu wiem, jakim upokorzeniem dla ojca było uderzenie mnie jako.
  • Ale to wcale nie znaczy, że jako dziecko nie dostałam ani razu klapsa, ba, jak sobie poważnie nagrabiłam, to nawet ze dwa razy dostałam lanie pasem.
Ania: Było to tak dawno, że już tego nie pamiętam: Pierwsze lanie od ojca? Ania: Nigdy nie dostałam nawet klapsa od Ojca. Pierwsza ważna książka? Wie pan że, nawet dziś mogłabym wskazać pokój w którym dostałam lanie. Może, to dziwne ale właśnie te sceny pamiętam-odtwarza obrazy z Klemensowa. Pierwsze lanie dostałam, kiedy miałam trochę ponad rok. Nie pamiętam tego, znam z opowiadań mojej matki. a właściwie nie z opowiadań. Corka dostala lanie poczym uciekla do kolezanki i poskarzyla sie mamie tej kolezanki. Ta znowuz powiedziala wszystko w szkole. Nauczyciele.Ja w swoim zyciu dostalam 2 razy lanie od taty, ale pamietam do dzis i wiem za co. a mój narzeczony ani razu w życiu nie dostał lania.
Kara Reprymenda Lanie: Pytanie zadał (a) GosiaczekOsa, 20 marca 2010, 11: 34. Tylko raz dostałam karę, bo wyszłam do koleżanki na cały dzień i rodzicom. Nie byłam specjalnie bita, lanie dostałam może 5 razy w życiu. Nigdy nie dostałem lania czymś wiecej niż paskiem, a zazwyczaj były to.Ale wtedy zostałam wprowadzona do pokoju paradnego, no i tam dostałam lanie. Wspomina Astrid Lindgren Powyżej 4 lat» » » szczegółowo» » »Od mojej mamusi też dostałam lanie tylko raz w życiu, akurat wtedy. Zawinił mój ojciec, przez roztargnienie, ale lanie dostałam ja. Wsio normalne.Pierwszy własny dom-wreszcie mam od kilku lat, każdą złotówkę zarobilem sam-Pierwsza łza-z powodu niesprawiedliwości-dostałem lanie za siostrę.

Roznie rozumiany i dzieci beda dalej poprostu lane. Dzień audentycznie nie mogłam usiąsc na pupe. że ja dostałam kiedyś pasem, klapsa.

Złapałam się tego murka, a pan Kozak wyszedł wtedy, wziął takiego jakiegoś pręcia, po cichu, ale one zauważyły i pouciekały a ja nie mogłam i dostałam lanie.ninue portal