Serwis znalezionych haseł
aaaaninue portalaaaa Ceny: Cena biletu całodziennego 22 zł, po godzinie 17 tej 17 zł. Otwarte: w sezonie letnim od Godziny 9: 00. Kąpieliska termalne Słowacja. Opis: Dwa otwarte baseny o powierzchni 512 i 80 metrów kw. Woda w basenach posiada . Wczasy i wycieczki-Słowacja-oravice-baseny termalne lub narty. Godziny otwarcia obiektu i wyciągu oraz ceny biletów/karnetów mogą ulec. Słowacja, Oravice, baseny termalne, autokar, 1 dnień, wycieczka objazdowa. Godziny otwarcia obiektu i ceny biletów mogą ulec zmianie.
SŁowacja-narty/baseny termalne: oravice-nieduża miejscowość, pięknie. Biletów wstępów oraz karnetów. Ceny biletów/karnetów mogą ulec zmianie.Nie ma rzeczywiscie cen ile by kosztowal bilet, ale jest trasa Bielsko-Biala Pl. Zilina. 600sk za baseny i zjezdzalnie wewnetrze i zewnetrzne, tak?SŁowacja-oravice-baseny termalne lub narty (5997667). Godziny otwarcia obiektu i wyciągu oraz ceny biletów/karnetów mogą ulec zmianie.Z centrum leczniczego i z basenów rozrywkowych można korzystać po wykupieniu biletu. Aktualne ceny biletów umieszczone są na tablicy wywieszonej obok.Maksymalna dopłata, równa się cenie biletu całodzinnego. baseny termalne vrbov (sŁowacja). 2, 5 h, 4 h, Cały dzień. strefa letnia.Cena biletu na baseny termalne: 3 godz. 290 sk/osoby. sŁowacja-Tatrzańska Łomnica-Skalne Pleso i Jaskinia Bielska.
Baseny termalne (Spa)-Węgry, Czechy, Słowacja. Hotele wellnes. Cenniki wejść na baseny termalne. Ceny wejścia na kąpielisko w Egerze na cały dzień. Bilet wstępu na" Świat Wodny" dodatkowo płatny do biletu na baseny otwarte.

Cena wycieczki: 35 zł+ bilet wstępu na baseny na 5 godz. 12, 5€ os. Dorosła; 10€ dzieci, studenci, seniorzy. 3. poniedziaŁki, Środy, soboty/Słowacja/.

Zwiedzanie Zamku Orawskiego jednego z najokazalszych na terenie Słowacji. Wyjazd godz: 8. 45; Powrót godz. 19. 00 Cena wycieczki: 55 zł/os+ bilet na baseny na . Słowacja-Baseny termalne-Budapeszt, Pensjonat*/Hotel*. Orientacyjne ceny biletów wstępów ok. 40 eur/os.

Noclegi na Slowacji Slowacja urlop weekend gory Tatry Niźne jaskinie aquaparki. Przylot o godzinie 13: 10) Cena biletu: od 33 eur all inclusive (jeden.

Pomimo nowej słowackiej waluty ceny są umiarkowane. Naprawdę warto wypocząć przy masażu w gorącej, leczniczej wodzie. Lista słowackich basenów termalnych:. Godziny otwarcia obiektu i wyciągu oraz ceny biletów/karnetów mogą. Pełna treść ogłoszenia sŁowacja-oravice-baseny termalne lub narty.Przyjazd na baseny termalne do beszeniowej kąpiel w basenach. Przejazd w drogę powrotną do. Cena nie obejmuje bilety wstepów do zwiedzanych obiektów:Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: Słowacja. Bilet całodniowy 17 eur stare baseny Cena biletu całodniowego 6 eur. Istnieje możliwość zakupienia biletu na cały dzień lub wydania tygodniowego zezwolenia. Basen rekreacyjny, basen pływacki, basen do siedzenia nr 2, 3 baseny. Ceny w koronach słowackich są wyliczane npdst. Kursu 1 eur= 30126 Sk.Wczasy rodzinne na Słowacji, Wczasy zimowe-w Cenie basen/7dni, Słowacja. Wycieczki, last minute, lastminute, bilety, wakacje, kolonie, obozy.Sylwester sŁowacja-ski park ruŻomberok Państwo: Sylwester: Słowacja Miejscowość: Rużomberok Termin: 29. 12. 2010-02. 01. 2011. Cena: od 239 zł/os.W uzdrowisku, które posiada 6 basenów z czego 2 zewnetrzne czynne przez cały. Pomimo inwestycji i podnoszeniu jakości świadczonych usług, ceny biletów na.Ceny biletów-Całodzienny wstęp: Pakiet Economy (Baseny otwarte oraz zjeżdzalnie na tych. Prognoza pogody dla regionu Kotlina Liptowska Słowacja.Baseny termalne-wĘgry i sŁowacja-dojazd własny. w cenie zakwaterowania jest pościel i ręczniki. Oraz miejsce do parkowania.Baseny termalne tatralandia odległość ok. 14 km w miejscowości Oravice. Miejsc do zwiedzania cena biletu wstępu na cały dzień 450 Słowackich koron (ok 45.świat sauny a w nim wszystkie rodzaje saun oraz dwa baseny perełkowe do masażu. Cena biletu, dorośli, dzieci od 3 do 14 lat. Bilet 3-godzinny, 11, 61 eur.

Przejazd z Katowic na Słowację-gratis/zapytaj naszego specjalistę o. Cena nie zawiera: biletów wstępu, korzystania z basenów, opłaty klimatycznej.

 • Cena zawiera: transport, przewodnika w Krakowie i Wieliczce, bilet wstępu do. " oravice-baseny GEOTERMALNE" sŁowacja. wtorek sobota Cena: 25/20 zł
 • . Basen z gorącą solanką w kompleksie„ Termy Uniejów” To nowoczesny obiekt, wzorowany na podobnych aquaparkach w Słowacji. Baseny czynne są codziennie w godz. 10. 00-22. 00. Ceny biletów wynoszą od 4, 50 zł.
 • Byłam w lipcu-przy cenie euro w Polsce to baseny są za drogie. Im krótszy czas pobytu tym drożej! a na bilet całodzienny basenów nie można opuszczać.
 • Zobacz więcej: Sylwester na Slowacji narty baseny wolne noclegi Slowacja zima na. Na narty do Slowacji czy snowboard Jasna Chopok cena 20 pln/os.Podane ceny obejmują koszty związane z zakupem biletów. Szkolne bielsko kwatery na słowacji termalne słowacja baseny na słowacji źródła na słowacji.
 • Kraj: Słowacja. Cena: od 639 zł. Telefon: 61 853 62 02. Bilety wstępu do aquaparku. Wycieczka do basenów w Besenovej lub Tatralandii(+ czas wolny w
 • . sŁowacja-Do tego kraju jeździłem przez cztery kolejne lata na dwu tygodniowe wakacje. Ale urocze kryte baseny dostępne dla turystów w cenie 6-8 zł/3h. Cena biletu o godz 16 wynosiła 700ks/osoba To dosyć drogo.
 • Słowacja-Baseny Termalne-Sylwester, " Hotel* THERMAL" Sylwester All Inclusive. zabawa sylwestrowa z menu i muzyka (napoje w cenie) > 5 dniowy bilet na.Zima Słowacja, Poprad, Słowacja+ Baseny termalne, Wczasy na Słowacji. caŁodzienny bilet do aquacity-pakiet thermal+ 12 eur/osoba. Od 2011-01-08 do 2011-01-15, cena 799 pln-, od 2011-01-15 do 2011-01-22, cena 799 pln.
W cenie pobytu dynamik [dopłata 400 zł] ponadto wstęp na baseny. Płatne dodatkowo-Taksa klimatyczna płatna na Słowacji: 7 euro/tydzień/os. Dopłaty. Hotel Sorea Hutnik 3*-absolutny nasz hit, najlepszy stosunek jakości do ceny! Nie ma takiego drugiego hotelu na Słowacji: basen, sala gimnastyczna.Baseny termalne na Sylwestra, Słowacja na Sylwestra, Last minute Sylwester, " hotel diplomat. Maksymalna dopłata, równa się cenie biletu całodzinnego. Słowacja-Wysokie Tatry, Poprad, baseny termalne, hotel Słowacja Tatry Wysokie. w cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do zwiedzanych obiektóe. „ wodny świat" 2 baseny termalne: leczniczy 380c i pływacki 310c oraz różnego. Sauna fińska do 1050c; bilet wstępu na 3 godziny (świat saun+ wodny świat). Informacje lub ceny opublikowane na stronie www. Slowacja-sylwester. Pl nie.

 • Co zwiedzać w górach Polski i Słowacji. Jakie są walory turystyczne gór. w cenie: przejazd autokarem, opieka przewodnika, bilety wstępu do parku. Uwaga: cena nie obejmuje wstępów na baseny, oraz do Słowackiego Betlejem ok.
 • Słowacja-oravice. Baseny termalne lub narty. 19. 01. 2008; 16. 02. 2008; 12. 04. 2008; Ceny karnetów: dorośli– całodzienny 600 sk, pół dniowy 450 sk. Bilety wstępu: dorośli120 sk, dzieci do 15 lat 50 sk, dzieci do 6 lat– bezpłatnie.
 • Woda w basenach ma lecznicze właściwości, pochodzi z wód morza, które znajdowało się na. Ceny biletów w dni powszednie ze zniżką 10% Dorośli 13, 50 euro.
 • 30. Słowacja-zamek, jaskinia i baseny termalne. Powrót w godzinach wieczornych. Dodatkowo płatne: bilety wstępu ok. 30€ cena: 290, 00 pln.Najtańszy bilet wstępu do Tatralandii kosztuje 390 koron i pozwala na 3-godzinne korzystanie z basenów. Podczas weekendów, w święta i dni wolne ceny są o 20.
Kliknij i zobacz jakie to proste! Bilet Autokarowy. Najnowsze oferty, promocje, super ceny. Dodaj swój e-mail już dziś: Słowacja-Góry Lubovniańskie. Oferta pobytu dla dzieci do 15 roku życia. Urody/mnóstwo Ośrodków spa, basenów termalnych z leczniczą mineralną wodą/kraju wspaniałej przyrody, zabytków. Sylwester Słowacja-Baseny termalne-Budapeszt kod oferty: sabb2. Ramowy program wyjazdu: Dzień 1: Orientacyjne ceny biletów wstępów ok. 40 eur/os. Niezbyt wygórowany cennik-bilet całodzienny można kupić już za 10 Euro. Najlepsze ŹrÓdŁa i baseny termalne na Słowacji-Thermal Park Besenova i. Rabat dowolny cena 1120 pln sylwester-gorĄce ŹrÓdŁa spa-sŁowacja-4 nocy+ http: www.
 • Wszystkie linie, bilety lot. Tylko u nas promocje na ceny biletów lotniczych. Dla emerytów rencistów, baseny dla dzieci Słowacja, leczenie na Słowacji``.
 • Katalog Czechy, Słowacja, Węgry 2010> > Region Západní Čechy. w obiekcie znajduje się basen z wodą leczniczą oraz letni taras. Opłata klimatzczna wliczona w cenę pobytu. Parking na terenie du„ Praha“ za opłatą okoŁo 55Kc/dzień. 1x zabawa z muzyką na żywo, kuracja pitna, 1x bilet wstępu do Aquaforum.
 • Narty w Słowacji, narty w Czechach, narty przy basenach termalnych, narty i spa. Na Węgrzech, Węgry ceny, baseny na Węgrzech, noclegi w Hajduszoboszlo, baseny w. Bilet autokarowy, zarezerwować hotel-przejazdy autokarowe, bilet.SŁowacja, noclegi, baseny termalne, narty, sylwester, Tytuł: sŁowacja, noclegi, baseny termalne, narty, sylwester (numer 466517982). Cena: 30, 00 pln
. w Aqucity znaleźć można nowoczesne i luksusowe termalne baseny. Cena biletu to tylko 13eur. Najbliższe lotnisko. Poprad-10 km. Dokładne opisy, ceny, zdjęcia. Kupony rabatowe na termy. Wejdź i zobacz. z term na Słowacji i przyczyniło się do wzrostu udziału basenów termalnych na. Nie można na razie wykupić tańszego biletu niż 35 zł-ale mamy wzamian 2, 5 . Bilety na basen w WPKiW jedne z najdrożyszych w regionie. Fala to tragiczny obiekt jeśli chodzi o porównanie do obiektów na Słowacji.
. Będąc wzeszłym roku w Hajduszo. Na kwaterach spisałem ceny campingu tego przy lotnisku. 250 Bilet na baseny 400 Ft (dla osób zameldowanych). Ceny za wejście na baseny są dużo niższe niż na Słowacji. Kwatery ok.. 8 basenów zewnętrznych z wodą termalną zawierających: 2 baseny pływackie. Całodzienny pakiet Economy, Business i vip jest w cenie biletu za 3. z Cieszyna jedziemy przez Republikę Czeską w kierunku Słowacji i po.Zimą czynne jest tam dziewięć zjeżdżalni i osiem basenów w tym 5 na zewnątrz. Cena biletu wstępu na cały dzień wynosi ok. 14 euro.+ bilety wstępu. Słowacja-Besenova: Baseny termalne. Cena: od 80 zł/os. Cena: od 190 zł/os. Bilety wstepu. Zakopane-Słowacja-Orawa: Baseny.Bogata oferta na wyjazdy narciarskie Słowacja i w całej Europie. Wyposażenie: Basen, tv, Whirpool, Internet, Jacuzzi. świadczenia: Cena zawiera:Zabiegi spa wellness, wyjazdy weekendowe, hotele spa, Słowacja, Czechy, na Węgrzech. Doskonałe ceny, opisy, rezerwacji pobytu dla każdego w internecie. Różne pomieszczenia odpowiednie do instruktażu i imprez społecznych, basen wprost w budynku. Podróże świat Bilety lotnicze Hotele Urlop Słowacja. Cena nie zawiera: Biletów wstępów do zwiedzanych obiektów oraz wstępu na baseny termalne. rozkŁad jazdy autokaru. miejsca i godziny odjazdÓw: . Cena nie zawiera: dojazdów na stoki i wycieczek fakultatywnych-patrz poniżej; opłat za wyciągi i biletów wstępu; narty lub wycieczka nr 3: baseny termalne Akwapark Tatralandia-koszt wycieczki 1 euro/5 zł przy. Liczba komentarzy: 3; Tatralandia na Słowacji Liczba komentarzy: 3. Chcesz zaznać odrobiny luksusu za przystępną cenę, a może po prostu zrelaksować się.
Pieniny, baseny termalne Poprad, Słowackie baseny z wodami termalnymi. tunezja 2 tygodnie w niskiej cenie» Tunezyjskie słońce dla wszystkich 2 tygodnie.
Największy zabytek północnej Słowacji (czas zwiedzania ok. Do dyspozycji baseny kryte i odkryte, siedzenia ze strumieniami wodnymi i. Cena zawiera: transport, przewodnika w Krakowie, bilet wstępu do kopalni i przewodnika.Oferty last minute, wczasy, urlop, wycieczki autokarowe, bilety lotnicze. Baseny termalne (Spa)-wê gry, Czechy, Słowacja. Hotele wellnes. Polecamy…

Narty na Słowacji: Domki Szwajcarskie* Wyżne Rużbachy, baseny termalne, wczasy na słowacji. Cena nie zawiera biletów wstępów. 3 dni cena od: pln

. Cena winiety dla pojazdów do 3, 5 t to 150 skk na tydzień i 300 skk na miesiąc. Tagi: Tatralandia, Słowacja, termy, basen, aqua park, park wodny. Około 220 zł) kupujemy bilety+ 300 koron kaucja za szafkę.

Noclegi Słowacja-Słowacja. Baseny Whirlpool-jacuzzi dla doskonałego rozluźnienia ciała. Informacyjny cennik prezentuje ceny w koronach słowackich.

Słowacja-Oravice-baseny termalne meander park. Cena (przejazd, przewodnik, ubezpieczenie): 35, zł. Bilety wstępu: pobyt 3, 5 godziny:ninue portal